Thursday, August 17, 2006

Suur jalutuskäik: reportaazh


Võilille puhuda, see on imelihtne!... Peaaegu imelihtne.

------------------------------------------------------------------------------------Oo! Kiisu! Kiisu, oota!

--------------------------------------------------------------------------------------Kukun, ei kuku...------------------------------------------------------------------------------------Nii, mis siin laudtee all peidus on?


------------------------------------------------------------------------------------Ohoo, selle hobuse otsas on mõnus ratsutada!
Emme targutab kõrval, et polegi hobune. Hoopis hüljes.------------------------------------------------------------------------------------Ma lähen nüüd ujuma!


------------------------------------------------------------------------------------Ujuma! Ujuma!


------------------------------------------------------------------------------------...Ei saanudki ujuma, emme sikutas mu hoopis mänguväljakule.------------------------------------------------------------------------------------Võilille puhumise uus vaatus. Ainult et nüüd on juba uus tase: ühe käega hoia palli ja teisega võilille.


------------------------------------------------------------------------------------...Hetk hiljem lendab õhupall minema taevasse. Kaugele, kaugele. Lendas nagu lind.


------------------------------------------------------------------------------------

7 Comments:

Anonymous Anonymous said...

See pole vist ei hobune ega hüljes, hoopis merilõvi? Vist.

8:05 PM  
Blogger Mari-Leen said...

minu meelest on ikka hülge moodi :)

10:12 PM  
Blogger kristiana parn said...

Tere,

Tana ohtul veetsin rohkelt ule kolme tunni Meie Marta Blogi lugedes, aeg kadus kiiresti ja ma nautisin iga peatukki. Naeratades tulid lapsepolvemalestused, sellest kuidas kapi otsas oli koik huvitavam ja vanaema baarkapp on tanasenigi suur saladus, oh seda martsipanist kala sai limpsimas kaidud kull ja kull kui vanaema poetuurile laks.

Ma olen vaga roomus, et blogile trehvasin, tanasest olen kindel lugeja.

12:18 AM  
Blogger luize said...

hmmjaa, marta tundub kuidagi suur laps juba. või on see kleit selline?

aga kuhu su enda blogist kõik viited on kadunud? kas see ongi see asi, mille kohta sa ütlesid, et ei ole aega sellega tegeleda?

8:29 AM  
Blogger Eppppp said...

Kristianale: tore ;)

Luizele: mis-mis? Mis viited on kadunud?

Ja seda, kas on hüljes või merilõvi, no mina küll ei tea, see on see koht, kus ma võhik olen. Jätaks selle endiselt suure ringi küsimuseks.

7:32 AM  
Blogger luize said...

lingid on kadunud, epp. vähemalt mul küll ei näita.

blogroll ja muud.

10:35 AM  
Blogger Eppppp said...

Minul endal näitab küll kõike samamoodi, nagu varem, nii eppppp-us kui Marta blogis- kas sa äkki oled oma brauserit vahetanud, äkki on selles vahe?
Mul on eppppp-uga nii, et kui lähen sisse AOL-süsteemist, siis on lingid kusagil all nurgas, aga kui Firefoxist, siis on kohe ülanurgas.

5:59 PM  

Post a Comment

<< Home